Kontakt

Multi-ściereczka

ul. Szmaragdowa 2
39-120 Sędziszów Małopolski
woj. podkarpackie

Kontakt telefoniczny: 723956789
Kontakt mailowy: info@multisciereczka.pl

O Multi-ściereczce

Multi-ściereczka
uniwersalna ściereczka do sprzątania

 Multi-ściereczka - ekologiczna

Dlaczego Multi-ściereczka jest lepsza niż zwykłe ściereczki i ściereczki z mikrofibry?

  • Multi-ściereczka wykonana jest z opatentowanego materiału MiraFiber®, który nie zawiera żadnych chemikaliów i do sprzątania nią nie potrzeba żadnych detergentów.
  • Multi-ściereczkę wystarczy zamoczyć w czystej wodzie, bardzo mocno wycisnąć, przetrzeć nią czyszczoną powierzchnię i pozwolić by niewielkie kropelki same wyschły.
  • Multi-ściereczka czyści i poleruje okna, lustra, szkło i inne twarde powierzchnie pozostawiając czystą powierzchnię bez pozostawionych smug i drobnych paproszków.
  • Multi-ściereczka z łatwością ściera brud, tłuszcz, lakier do włosów, mydliny itd.
Multi-ściereczka - ekologiczna i ekonomiczna

Jedna ściereczka do wszystkich powierzchni

Multi-Ściereczka wyczyści szyby, lustra, elementy ze stali nierdzewnej, blaty kuchenne, meble drewniane, urządzenia RTV itd. Jej wszechstronność sprawia, że powinna być na wyposażeniu każdego mieszkania.

Czyści bez detergentów

Multi-Ściereczka czyści za pomocą wody. Nie potrzebujesz żadnych środków czystości. Wystarczy ściereczkę zamoczyć i mocno wycisnąć. Zastosowana technologia włókien MiraFiber® powoduje doskonałe zbieranie wszelkich zabrudzeń znajdujących się na jej drodze.

Ekonomiczna

Uzyskaj oszczędność pieniędzy na różnych środkach czystości i na ściereczkach przeznaczonych do różnych rodzajów powierzchni. Nie kupuj więcej drogiej chemii i całej gamy szmatek, oszczędzaj z naszą magiczną ściereczką. Jej długa żywotność spowoduje, że  nie wrócisz więcej do starych metod sprzątania.

Przyjazna dla środowiska

Ściereczka nie zawiera chemikaliów i do sprzątania nią nie potrzeba żadnych detergentów. Dodatkowo możesz korzystać z niej wielokrotnie, dzięki technologi MiraFiber®. Może ona służyć przez lata nie tracąc swoich właściwości czyszczących.

Bezpieczna dla alergików i dla dzieci

Koniec z obawami, że środki czystości użyte do sprzątania podrażnią delikatną skórę dzieci lub alergików. Ściereczka eliminuje ten problem dzięki wysokiej skuteczności czyszczenia bez chemikaliów! Teraz bez przeszkód możesz czyścić miejsca i zabawki, którymi bawi się twoja mała, ciekawa świata pociecha.

Oszczędność czasu

Multi-Ściereczkę wystarczy namoczyć, mocno wycisnąć i przetrzeć sprzątaną powierzchnię. Dobrze wyciśnięta ściereczka zbierze cały brud zostawiając jedynie niewielkie kropelki, które natychmiast odparowują bez śladu. NIE TRZEBA POLEROWAĆ! Po sprzątaniu, w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, możesz ją wrzucić do pralki aby odzyskała swoją świetność.

Sprawdzone rozwiązanie

Zaufało nam i z powodzeniem, używa nasz produkt, wiele osób z całej Polski. Z przyjemnością obserwujemy wracających do nas, zadowolonych klientów.

Multi-ściereczka - ekologiczne i szybki sprzątanie
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl