Kontakt

Multi-ściereczka

ul. Szmaragdowa 2
39-120 Sędziszów Małopolski
woj. podkarpackie

Kontakt telefoniczny: 723956789
Kontakt mailowy: info@multisciereczka.pl

Ekologiczna ściereczka

Jak ekologicznie posprzątać dom?

Bycie ekologicznym wcale nie musi być trudne. Nie trzeba też od razu wywracać swojego życia do góry nogami i opróżniać wszystkich szafek z detergentów i plastików. Można jednak wprowadzić choćby kilka zmian, które nie kosztując dużo wysiłku pomogą choć trochę przyczynić się do tego, że sprzątając swój dom nie będziemy zatruwać naszej planety.

Ekologiczna ściereczka

czytaj całość »
Ściereczka do kuchni

Czy Multi-ściereczka przyda się w kuchni?

Nie tylko przyda się, ale jest niezastąpiona! Poradzi sobie z prawie każdym problemem i to bez użycia detergentów.

czytaj całość »
Ściereczka do łazienki

Ściereczka do łazienki

Policz ilu środków czyszczących używasz, by posprzątać swoją toaletę. Ile wydajesz na nie pieniędzy? Czy da się inaczej? Oczywiście, że tak! Z Multi-ściereczką posprzątasz swoją łazienkę bez detergentów (lub przynajmniej znacząco ograniczysz ich zużycie). Jedyne co będzie Ci potrzebne to Multi-ściereczka i czysta woda. Bez trudu wyczyścisz osad na kabinie prysznicowej i wannie, zacieki na lustrze czy mydliny na umywalce. Nie musisz nic polerować. Pamiętaj jedynie by zamoczyć ściereczkę w ciepłej wodzie i bardzo mocno ją wykręcić.Gdy czyszczona powierzchnia wyschnie, będzie czysta i lśniąca.

czytaj całość »
Ściereczka do szyb i okien

Multi-ściereczka to niezastąpiona ściereczka do szyb i okien.

 

Multi-ściereczka jest idealną ściereczką do szyb, okien czy luster - czyści samą wodą i nie trzeba polerować umytych powierzchni. Wystarczy przetrzeć a brud znika. Jeżeli chcemy usunąć tylko mazgaje czy zacieki, wystarczy ściereczkę namoczyć, bardzo mocno wykręcić, przetrzeć powierzchnię szyby, okna czy lustra  i zaczekać aż drobne kropelki wody wyschną same. Bez polerowania otrzymamy czystą szybę. BEZ POLEROWANIA. Gdy szyba wyschnie nie będzie na niej smug. W przypadku brudniejszych okien, warto najpierw przetrzeć szybę ściereczką z dużych zabrudzeń, a później postępować jak opisano powyżej.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl