Kontakt

Multi-ściereczka

ul. Szmaragdowa 2
39-120 Sędziszów Małopolski
woj. podkarpackie

Kontakt telefoniczny: 723956789
Kontakt mailowy: info@multisciereczka.pl

Ekologiczna ściereczka

Jak ekologicznie posprzątać dom?

Bycie ekologicznym wcale nie musi być trudne. Nie trzeba też od razu wywracać swojego życia do góry nogami i opróżniać wszystkich szafek z detergentów i plastików. Można jednak wprowadzić choćby kilka zmian, które nie kosztując dużo wysiłku pomogą choć trochę przyczynić się do tego, że sprzątając swój dom nie będziemy zatruwać naszej planety.

Multi-ściereczka - ekologiczna ściereczka

Sprzątanie bez detergentów

Pewnie ciężko sobie wyobrazić mycie naczyń bez płynu (choć można wybrać takie z ekologicznym składem), ale okna czy lustra umyjesz bez detergentu i bez marnowania ręczników papierowych. Użyj do tego ściereczkę do sprzątania bez detergentów. Taką ściereczką umyjesz okna samą wodą. Polecamy do tego Multi-ściereczkę. Wystarczy ją zamoczyć w ciepłej wodzie i mocno wycisnąć. Szyby będą czyste bez smug i bez polerowania. Co więcej taka ekologiczna ściereczka wystarczy na bardzo długo. Jest wykonana z wytrzymałego materiału MiraFiber, który mimo wielokrotnego prania nie traci swoich właściwości. Spróbuj umyć okna czystą wodą bez marnowania ręczników papierowych i bez wysiłku. Ekologicznie i wygodnie.

Nie ograniczajmy się jednak do samych okien i luster. Używając eko ściereczki możesz zrezygnować z detergentów także w innych miejscach:

  • przy ścieraniu kurzu
  • przy czyszczeniu powierzchni drewnianych
  • przy myciu frontów meblowych matowych i z połyskiem
  • przy czyszczeniu innych delikatnych powierzchni
  • do sprzątania w łazience

Ściereczka do łazienki

Ściereczka do mycia samą wodą pomoże Ci też znacznie ograniczyć użycie chemii w łazience. Z Multi-ściereczką możesz zrezygnować z detergentów, które do tej pory używałaś do mycia wanny czy umywalki. Multi-ściereczka świetnie usuwa osad z mydła. Możesz zrezygnować też ze środków czyszczących do kabiny prysznicowej. Tu Multi-ściereczka poradzi sobie świetnie z osadami i śladami po wodzie. Warto pamiętać o regularnym przecieraniu miejsc narażonych na powstawanie kamienia z wody, ale gdy się to już przydarzy to bez paniki. Zastosuj na to miejsce ocet i po dłuższej chwili spłucz.
Do łazienki szczególnie polecamy Multi-ściereczkę Platinum. Dzięki zawartości mikrowłókien srebra, ściereczka ma właściwości antybakteryjne, przez co do 24 godzin mimo wilgoci nie rozwijają się na niej pleśń i bakterie, oraz nie wydziela nieprzyjemnego zapachu.

Antybakteryjna ściereczka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl